HIPRO HP-0K065B13 AC Adapter- Laptop 19V 3.43A, 5.5/1.7mm, 3-Prong, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet hipro-hp-0k065b13-ac-adapter-laptop-19v-343a-5517mm-3-prong-new-p69884
Model / GTIN HP-0K065B13
Item Condition New
Part Description 19V 3.43A, Barrel 5.5/1.7mm, 3-Prong
Part Number HP-0K065B13, AP.0650A.011, AP0650A011, "New"
Warranty 6 Months
SKU: 69884
GTIN: HP-0K065B13
Manufacturer: HIPRO
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
HIPRO HP-0K065B13 AC Adapter- Laptop
AC Adapter Model: HP-OK065B13
Input : 100-240V~ 1.7A, 50/60Hz
Output : 19V 3.43A 65W
Connecter size: Int. Diameter: 1.7mm
Ext. Diameter: 5.50mm
Dimensions: 107 x 45 x 27 mm