HLX / HengLiXin HD6015S24H Server-Square Fan HD6015S24H
Data Sheet
hlx-henglixin-hd6015s24h-server-square-fan-hd6015s24h-p215091
Model / GTIN
HD6015S24H
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.17A, 60x60x15mm, 2-Wire
Part Number
HD6015S24H
Info 3
Fan size 60x60x15mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.17A, 60x60x15, 2W