HONGFEI HB-5015M12B Server-Square Fan HB-5015M12B
Data Sheet
hongfei-hb-5015m12b-server-square-fan-hb-5015m12b-p206385
Model / GTIN
HB-5015M12B
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.13A, 50x50x15mm
Part Number
HB-5015M12B
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.13A, 50x50x15mm, 2w