HONGFEI HB-9733H24 Server-Blower Fan HB-9733H24
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet hongfei-hb-9733h24-server-blower-fan-hb-9733h24-p215095
Model / GTIN HB-9733H24
Item Condition Used
Part Description DC 24V 0.32A, 97x97x33mm, 2-Wire
Part Number HB-9733H24
Info 3 Fan size 97x97x33mm
Info 4 2-Wire
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.32A, 97x97x33, 2W