HONGFEI HD-1238H24B Server-Square Fan HD-1238H24B
Data Sheet
hongfei-hd-1238h24b-server-square-fan-hd-1238h24b-p208422
Model / GTIN
HD-1238H24B
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.40A, 120x120x38mm, 2-Wire
Part Number
HD-1238H24B
Info 3
120x120x38mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.40A, 120x120x38, 2-w,