HONGFEI HD-4010L12B Server-Square Fan HD-4010L12B
Data Sheet
hongfei-hd-4010l12b-server-square-fan-hd-4010l12b-p206392
Model / GTIN
HD-4010L12B
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.09A, 40x40x10mm
Part Number
HD-4010L12B
Info 3
2-wire
Model type
12V 0.09A, 40x40x10mm, 2w