HONGFEI HD4020U12B Server-Square Fan DC 12V 0.3A, 40x40x20mm
Data Sheet
hongfei-hd-4020u12b-server-square-fan-hd-4020u12b-p206394
Model / GTIN
HD4020U12B
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.3A, 40x40x20mm
Part Number
HD4020U12B
Info 3
4-wire
Model type
12V 0.3A, 40x40x20mm, 4w