HONGFEI HD-5015M24 Server-Square Fan HD-5015M24
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet hongfei-hd-5015m24-server-square-fan-hd-5015m24-p215099
Model / GTIN HD-5015M24
Item Condition Used
Part Description DC 24V 0.09A, 50x50x15mm, 2-Wire
Part Number HD-5015M24
Info 3 Fan size 50x50x15mm
Info 4 2-Wire
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.09A, 50x50x15, 2W