HONGFEI HD-8025H48B Server-Square Fan HD-8025H48B
Data Sheet
hongfei-hd-8025h48b-server-square-fan-hd-8025h48b-p206401
Model / GTIN
HD-8025H48B
Part Description
DC 48V 0.13A, 80x80x25mm
Part Number
HD-8025H48B
Info 3
2-wire
Model type
48V 0.13A, 80x80x25mm, 2w