HONGFEI HD-8025L24S Server-Square Fan HD-8025L24S
Data Sheet
hongfei-hd-8025l24s-server-square-fan-hd-8025l24s-p213262
Model / GTIN
HD-8025L24S
Part Description
DC 24V 0.14A, 80x80x25mm, 2-Wire
Part Number
HD-8025L24S
Info 3
2-Wire
Model type
24V 0.14A, 80x80x25, 2w