HONGFEI HD-9225U24B Server-Square Fan HD-9225U24B
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet hongfei-hd-9225u24b-server-square-fan-hd-9225u24b-p206404
Model / GTIN HD-9225U24B
Item Condition New
Part Description DC 24V 0.35A, 92x92x25mm
Part Number HD-9225U24B
Info 3 120mm, 2-wire 2-pin connector
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.35A, 92x92x25mm, 120x2wx2p