HONGUAN HD12038B12HL Server-Square Fan HD12038B12HL
Data Sheet
honguan-hd12038b12hl-server-square-fan-hd12038b12hl-p212644
Model / GTIN
HD12038B12HL
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.55A, 120x120x38mm, 2-Wire
Part Number
HD12038B12HL
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.55A, 120x120x38, 2w