HUAYU HY12025H24B Server-Square Fan HY12025H24B
Data Sheet
huayu-hy12025h24b-server-square-fan-hy12025h24b-p207207
Model / GTIN
HY12025H24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.23A, 120x120x25mm
Part Number
HY12025H24B
Info 3
120mm, 2-Wire 2-Pinconnector
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
220V 0.10A, 110x110x25, 2W