HXH YY5010M12H Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.08A, W80x2x4, D45xC26, Purple
Data Sheet
hxh-yy5010m12h-server-frameless-gpu-fan-12v-008a-w80x2x4-d45xc26-purple-p174340
Model / GTIN
YY5010M12H
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.08A, Dia. 45mm C.T.C 26mm
Part Number
YY5010M12H
Warranty
1 Month(s)
Info 3
80mm, 2-Wire 4-Pin Connector