HXH YY7010M12C Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.09A, W80x2x4, D65xC42, Purple
Data Sheet
hxh-yy7010m12c-server-frameless-gpu-fan-12v-009a-w80x2x4-d65xc42-purple-p174341
Model / GTIN
YY7010M12C
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.09A, Dia. 65mm C.T.C 42mm
Part Number
YY7010M12C
Warranty
1 Month(s)
Info 3
80mm, 2-Wire 4-Pin Connector