HXRR EFC-06E12W Server-Square Fan EFC-06E12W
Data Sheet
hxrr-efc-06e12w-server-square-fan-efc-06e12w-p214025
Model / GTIN
EFC-06E12W
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 1.00A, 60x60x25mm, 2-Wire
Part Number
EFC-06E12W
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 1.00A, 60x60x25, 2w