ICFAN S0406-12V Server-Square Fan S0406-12V
Data Sheet
icfan-s0406-12v-server-square-fan-s0406-12v-p206410
Model / GTIN
S0406-12V
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.09A, 40x40x6mm
Part Number
S0406-12V
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.09A, 40x40x6mm, 2w