ICFAN / SHICOH F4010GB-12RBV Server - Square Fan F4010GB-12RBV, sq40x40x10, w55x3x3, 12V 0.13A
Data Sheet
icfan-shicoh-f4010gb-12rbv-server-square-fan-f4010gb-12rbv-sq40x40x10-w55x3x3-12v-013a-p91257
Model / GTIN
F4010GB-12RBV
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.13A, 40x40x10mm
Part Number
F4010GB-12RBV
Warranty
1 Month(s)
Info 3
55mm, 3-wire 3-pin connector