ID-Cooling HA-12015L12S Server-Square Fan HA-12015L12S
Data Sheet
id-cooling-ha-12015l12s-server-square-fan-ha-12015l12s-p215115
Model / GTIN
HA-12015L12S
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.25A, 120x120x15mm, 120mm, 4-Wire 4-Pin
Part Number
HA-12015L12S
Info 3
Fan size 120x120x15mm
Info 4
120mm, 4-Wire 4-Pin
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.25A, 120x120x15, 120, 4W 4P