ID-Cooling ND-5010M12B Server - Frameless / GPU Fan DC 12V 0.08A, D45xC35x35x27, W80x3x3, Black
Data Sheet
id-cooling-nd-5010m12b-server-frameless-gpu-fan-dc-12v-008a-d45xc35x35x27-w80x3x3-black-p178974
Part Description
DC 12V 0.08A, Dia. 45mm C.T.C 35x35x27mm
Part Number
ND-5010M12B, Black
Item Condition
New
Warranty
6 Months
Wire length
80mm, 3-Wire 3-Pin Connector