ID-Cooling ND-5010M12B Server - Frameless / GPU Fan DC 12V 0.13A, W80x2x2, Green
Data Sheet
id-cooling-nd-5010m12b-server-frameless-gpu-fan-dc-12v-013a-w80x2x2-green-p178975
Model / GTIN
ND-5010M12B
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.13A
Part Number
ND-5010M12S, Green
Warranty
1 Month(s)
Info 3
80mm, 2-Wire 2-Pin Connector