I.T.E Power Supply MU42-1120300-A1 AC Adapter 5V-12V MU42-1120300-A1
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ite-power-supply-mu42-1120300-a1-ac-adapter-5v-12v-mu42-1120300-a1-p204247
Model / GTIN MU42-1120300-A1
Item Condition Used
Part Description 12V 3A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number MU42-1120300-A1
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 3A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin, MU42-1120300-A1
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 204247
Part Number: MU42-1120300-A1
GTIN: MU42-1120300-A1
Manufacturer: I.T.E Power Supply
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
I.T.E Power Supply MU42-1120300-A1 AC Adapter 5V-12V