I.T.E Power Supply N60-120500-I1 AC Adapter 5V-12V 12V 5A, 5.5/2.5mm, C14, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ite-power-supply-n60-120500-i1-ac-adapter-5v-12v-12v-5a-5525mm-c14-new-p121919
Model / GTIN N60-120500-I1
Item Condition New
Part Description 12V 5A, Barrel 5.5/2.5mm, IEC C14
Part Number N60-120500-I1, "New"
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
SKU: 121919
GTIN: N60-120500-I1
Manufacturer: I.T.E Power Supply
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
I.T.E Power Supply N60-120500-I1 AC Adapter 5V-12V