Japan Servo CNDC12B4Q Server-Square Fan CNDC12B4Q
Data Sheet
japan-servo-cndc12b4q-server-square-fan-cndc12b4q-p208502
Model / GTIN
CNDC12B4Q
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 7W, 120x120x38mm, 3-Wire
Part Number
CNDC12B4Q
Info 3
120x120x38mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 7W, 120x120x38, 3-w,