Japan Servo CNDC24B7-O86 Server-Square Fan CNDC24B7-O86
Data Sheet
japan-servo-cndc24b7-o86-server-square-fan-cndc24b7-o86-p208504
Model / GTIN
CNDC24B7-O86
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.2A, 120x120x38mm, 120mm, 2-Wire 2-Pinconnector
Part Number
CNDC24B7-O86
Info 3
120x120x38mm
Info 4
120mm, 2-Wire 2-Pinconnector
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.2A, 120x120x38, 120mm, 2-w, 2-P