Japan SERVO CNDC24K4-608 Server-Square Fan CNDC24K4-608
Data Sheet
japan-servo-cndc24k4-608-server-square-fan-cndc24k4-608-p205665
Model / GTIN
CNDC24K4-608
Part Description
DC 24V 10W, 120x120x38mm
Part Number
CNDC24K4-608
Info 3
2-wire
Model type
24V 10W, 120x120x38mm, 2w