Japan Servo CNDC24Z7Q Server-Square Fan CNDC24Z7Q
Data Sheet
japan-servo-cndc24z7q-server-square-fan-cndc24z7q-p208505
Model / GTIN
CNDC24Z7Q
Part Description
DC 24V 0.37A, 120x120x38mm, 3-Wire
Part Number
CNDC24Z7Q
Info 3
120x120x38mm
Info 4
3-Wire
Model type
24V 0.37A, 120x120x38, 3-w,