Japan Servo CNDC48Z4SQ-983 Server-Square Fan CNDC48Z4SQ-983
Data Sheet
japan-servo-cndc48z4sq-983-server-square-fan-cndc48z4sq-983-p208507
Model / GTIN
CNDC48Z4SQ-983
Item Condition
Used
Part Description
DC 48V 0.21A, 120x120x38mm, 3-Wire
Part Number
CNDC48Z4SQ-983
Info 3
120x120x38mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
48V 0.21A, 120x120x38, 3-w,