Japan Servo CUDC12B4Q Server-Square Fan CUDC12B4Q
Data Sheet
japan-servo-cudc12b4q-server-square-fan-cudc12b4q-p208508
Model / GTIN
CUDC12B4Q
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 4.5W, 120x120x25mm, 3-Wire
Part Number
CUDC12B4Q
Info 3
120x120x25mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 4.5W, 120x120x25, 3-w,