Japan Servo D1225C12B5ZP-40 Server-Square Fan D1225C12B5ZP-40
Data Sheet
japan-servo-d1225c12b5zp-40-server-square-fan-d1225c12b5zp-40-p208514
Model / GTIN
D1225C12B5ZP-40
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.083A, 120x120x25mm, 4-Wire
Part Number
D1225C12B5ZP-40
Info 3
120x120x25mm
Info 4
4-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.083A, 120x120x25, 4-w,