Japan Servo D1225C12B6AS-51 Server-Square Fan D1225C12B6AS-51
Data Sheet
japan-servo-d1225c12b6as-51-server-square-fan-d1225c12b6as-51-p215151
Model / GTIN
D1225C12B6AS-51
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.123A, 120x120x25mm, 3-Wire
Part Number
D1225C12B6AS-51
Info 3
Fan size 120x120x25mm
Info 4
3-Wire
Model type
12V 0.123A, 120x120x25, 3W