Japan Servo D1225C24B5AZ-00 Server-Square Fan D1225C24B5AZ-00
Data Sheet
japan-servo-d1225c24b5az-00-server-square-fan-d1225c24b5az-00-p213495
Model / GTIN
D1225C24B5AZ-00
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.045A, 120x120x25mm, 2-Wire
Part Number
D1225C24B5AZ-00
Info 3
2-Wire
Model type
24V 0.045A, 120x120x25, 2w