Japan Servo D1225C24BBYP-56 Server-Square Fan D1225C24BBYP-56
Data Sheet
japan-servo-d1225c24bbyp-56-server-square-fan-d1225c24bbyp-56-p208518
Model / GTIN
D1225C24BBYP-56
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.58A, 120x120x25mm, 4-Wire
Part Number
D1225C24BBYP-56
Info 3
120x120x25mm
Info 4
4-Wire
Model type
24V 0.58A, 120x120x25, 4-w,