Japan Servo D1238B12B7AP-33 Server-Square Fan D1238B12B7AP-33
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet japan-servo-d1238b12b7ap-33-server-square-fan-d1238b12b7ap-33-p207159
Model / GTIN D1238B12B7AP-33
Item Condition Used
Part Description DC 12V 1.2A, 120x120x38mm
Part Number D1238B12B7AP-33
Info 3 3-Wire
Info 4 Fan Body= Aluminum Alloy
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W, Alloy body