Japan Servo D1238V24BXAS-41 Server-Square Fan D1238V24BXAS-41
Data Sheet
japan-servo-d1238v24bxas-41-server-square-fan-d1238v24bxas-41-p215153
Model / GTIN
D1238V24BXAS-41
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.8A, 120x120x38mm, 2-Wire
Part Number
D1238V24BXAS-41
Info 3
Fan size 120x120x38mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.8A, 120x120x38, 2W