Japan Servo E1540H24B7AS-34 Server-Square Fan E1540H24B7AS-34
Data Sheet
japan-servo-e1540h24b7as-34-server-square-fan-e1540h24b7as-34-p207252
Model / GTIN
E1540H24B7AS-34
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.74A, 150x150x40mm
Part Number
E1540H24B7AS-34
Info 3
120mm, 3-Wire 3-Pinconnector
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
220V 0.10A, 110x110x25, 2W