Japan Servo EUDC24B4 Server-Square Fan EUDC24B4
Data Sheet
japan-servo-eudc24b4-server-square-fan-eudc24b4-p215154
Model / GTIN
EUDC24B4
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.06A, 40x40x13mm, 2-Wire
Part Number
EUDC24B4
Info 3
Fan size 40x40x13mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.06A, 40x40x13, 2W