Japan Servo G1238B24B8YZ-16 Server-Square Fan G1238B24B8YZ-16, Alloy Framed
Data Sheet
japan-servo-g1238b24b8yz-16-server-square-fan-g1238b24b8yz-16-alloy-framed-p208525
Model / GTIN
G1238B24B8YZ-16
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.28A, 120x120x38mm, 3-Wire
Part Number
G1238B24B8YZ-16, Alloy Framed
Info 3
120x120x38mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.28A, 120x120x38, 3-w, Alloy Framed