Japan Servo PUDC12U7R Server-Square Fan PUDC12U7R
Data Sheet
japan-servo-pudc12u7r-server-square-fan-pudc12u7r-p215158
Model / GTIN
PUDC12U7R
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.34A, 80x80x25mm, 2-Wire
Part Number
PUDC12U7R
Info 3
Fan size 80x80x25mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.34A, 80x80x25, 2W