Japan Servo PUDC24U7RS-709 Server-Square Fan PUDC24U7RS-709
Data Sheet
japan-servo-pudc24u7rs-709-server-square-fan-pudc24u7rs-709-p208530
Model / GTIN
PUDC24U7RS-709
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.18A, 80x80x25mm, 3-Wire
Part Number
PUDC24U7RS-709
Info 3
80x80x25mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.18A, 80x80x25, 3-w,