Japan Servo SCUDM12D3S-913 Server-Square Fan SCUDM12D3S-913
Data Sheet
japan-servo-scudm12d3s-913-server-square-fan-scudm12d3s-913-p208534
Model / GTIN
SCUDM12D3S-913
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.12A, 120x120x25mm, 3-Wire
Part Number
SCUDM12D3S-913
Info 3
120x120x25mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.12A, 120x120x25, 3-w,