Japan Servo SKLD24Z4 Server-Square Fan SKLD24Z4
Data Sheet
japan-servo-skld24z4-server-square-fan-skld24z4-p214333
Model / GTIN
SKLD24Z4
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 5.3W, 90x90x32mm, 2-Wire
Part Number
SKLD24Z4
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 5.3W, 90x90x32, 2w