Japan Servo TUDC24N7CF-L20 Server-Square Fan TUDC24N7CF-L20
Data Sheet
japan-servo-tudc24n7cf-l20-server-square-fan-tudc24n7cf-l20-p215159
Model / GTIN
TUDC24N7CF-L20
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.17A, 60x60x25mm, 120mm, 2-Wire 2-Pin
Part Number
TUDC24N7CF-L20
Info 3
Fan size 60x60x25mm
Info 4
120mm, 2-Wire 2-Pin
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.17A, 60x60x25, 120, 2W 2P