Jewel JS-12050-3K AC Adapter - NEW Original 12V 5A, 4P P1&4=+, 3-Prong
Data Sheet
jewel-js-12050-3k-ac-adapter-new-original-12v-5a-4p-p14-3-prong-p117591
Model / GTIN
JS-12050-3K
Item Condition
New
Part Description
12V 5A, Barrel 4-Pin, 3-Prong
Part Number
JS-12050-3K, New
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Input Current: AC 100 to AC 240V