Ktec KSAFE1500150W1US AC Adapter - NEW Original 15V 1.5A, 4.8/1.7mm, US 2-Pin, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ktec-ksafe1500150w1us-ac-adapter-new-original-15v-15a-4817mm-us-2-pin-new-p130178
Model / GTIN KSAFE1500150W1US
Item Condition New
Part Description 15V 1.5A, Barrel 4.8/1.7mm, US 2-Pin Plug
Part Number KSAFE1500150W1US
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input AC110V - 240V