Ktec KSAS0101200100HU AC Adapter - NEW Original 12V 1A, 5.5/2.1mm, US 2-Pin, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ktec-ksas0101200100hu-ac-adapter-new-original-12v-1a-5521mm-us-2-pin-new-p130180
Model / GTIN KSAS0101200100HU
Item Condition New
Part Description 12V 1A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number KSAS0101200100HU
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input AC110V - 240V