LEI / Leader MU05-N120050-B1 AC Adapter 5V-12V 12V 0.5A, 5.5/2.5mm, EU 3P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU05-N120050-B1
Item Condition New
Part Description 12V 0.5A, Barrel 5.5/2.5mm, EU 3-Pin Plug
Part Number MU05-N120050-B1
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172773
Part Number: MU05-N120050-B1
GTIN: MU05-N120050-B1
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU05-N120050-B1 AC Adapter 5V-12V