LEI / Leader MU06-E120050-A2 AC Adapter 5V-12V 12V 0.50A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU06-E120050-A2
Item Condition New
Part Description 12V 0.50A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number MU06-E120050-A2
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
SKU: 179157
Part Number: MU06-E120050-A2
GTIN: MU06-E120050-A2
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU06-E120050-A2 AC Adapter 5V-12V