LEI / Leader MU15-C120125-A2 AC Adapter 5V-12V 12V 1.25A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU15-C120125-A2
Item Condition Used
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number MU15-C120125-A2
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
SKU: 119574
Part Number: MU15-C120125-A2
GTIN: MU15-C120125-A2
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU15-C120125-A2 AC Adapter 5V-12V