LEI / Leader MU24-2120150-B2 AC Adapter 5V-12V 12V 2A, 5.5/2.1mm, UK 3P
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU24-2120150-B2
Item Condition New
Part Description 12V 2A, Barrel 5.5/2.1mm, UK 3-Pin Plug
Part Number MU24-2120150-B2
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V
SKU: 160913
Part Number: MU24-2120150-B2
GTIN: MU24-2120150-B2
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU24-2120150-B2 AC Adapter 5V-12V